Sendeo Çağrı Merkezi Sendeo Çağrı Merkezi Sendeo Çağrı Merkezi

Sıkça

Sorulan

Sorular

Sendeo “sen” merkezli iş anlayışıyla, ihtiyaçlarına ve isteklerine göre çözümler sunar ve sana senin “istediğin gibi” hizmet vermek için çalışır.

Her alanda en son teknolojiyi kullanması, 7/24 hizmete hazır olması, cesur ve yenilikçi bakış açısı, genç ve dinamik operasyon kadrosu Sendeo’yu sektördeki diğer firmalardan farklı bir noktaya taşır.

Sendeo, teslimat sektörüne dinamik, cesur ve inovatif bir bakış açısıyla yenilikler getirmek için yola çıkan bir firmadır. Bu yolculuğunda Koç Holding’in “kaliteli hizmet” anlayışı ve teknolojinin gücü sayesinde sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Sendeo “sen” merkezli iş anlayışıyla ihtiyaçların ve beklentilerin doğrultusunda sana en iyi hizmeti vermek ve hayatını kolaylaştırmak için “senin istediğin gibi” çözümler sunar.

Sendeo’yu kurumsal veya bireysel çözüm ortağı olarak gören herkes bizim için çok önemli bir Sendeoludur. Sendeolu olmak demek; yeni nesil bir kültürün parçası olmaktır. Sürekli gelişmek, kendine ve işine değer vermektir. İşine verdiğin değerin karşılığını fazlasıyla almak ve değerli olduğunu hissetmenin ayrıcalığıdır.

Saha Operasyon Sorumlusu, sahadaki gülen yüzümüzdür. Sendeo’nun “kaliteli hizmet” anlayışını hayata geçirmek ve müşterilerimize sunmak için; onlara ulaşan, dağıtım ve teslimatlarını yapan çalışma arkadaşlarımızdır.

Lider Saha Operasyon Sorumlusu, sahada görev yapan dağıtıcı Saha Operasyon Sorumluları’nı koordine eden çalışma arkadaşlarımızdır.

En az lise mezunu olan, SRC4-SRC2 ve psikoteknik belgelerine sahip, B sınıfı araç ehliyeti bulunan, gelişime ve değişime açık, iletişimi ve enerjisi yüksek olan ve işe alım süreçlerinden başarıyla geçen adaylar Saha Operasyon Sorumlusu olabilir.

Buradan gönderilerinin durumunu bir tıkla kolayca öğrenebilirsin.

İnternet sitemizde yer alan Sendeo’da Hayat sekmesinde; Sen de bize katıl! alanında arayışta olduğumuz merkez & bölge rollerimiz ve saha rollerimiz’i inceleyerek, başvurunu bize iletebilirsin. Uygun fırsatlarda seninle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Her geçen gün büyüyen ekip ve operasyonumuzla kısa sürede 81 ilimizin tamamında hizmet vermeye başladık.

Şu anda yalnızca anlaşmalı olduğumuz kurumsal müşterilerimizin gönderilerini adresten alıyoruz. Yakında saha ekiplerimiz diğer firma ve kobilerden kargo alım hizmeti verebilecekler. Aynı zamanda bireysel gönderiler için de çok yakında hizmetinde olacağız.

Sendeo’nun fiziksel şube sistemi bulunmamaktadır. Adresine gönderi teslimatı yapılamadığı durumlarda sipariş verirken sana en yakın Teslimat Noktasını seçmen halinde gönderini buradan alabilirsin. Sendeo Teslimat Noktalarımız hakkında detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsin.

Hafta içi mesai saatleri içerisinde, Cumartesi ise yarım gün dağıtım yapılmakta olup, Pazar günü dağıtım hizmetimiz bulunmuyor.

Haftaiçi normal çalışma günlerinde 09:00-18:00 Cumartesi günleri 09:00 – 14:00 saatleri arasında teslimat hizmeti vermekteyiz.

Şu an için yurt dışı ve Kıbrıs hizmetimiz bulunmamaktadır.